Het bestuur

Het bestuur van Railforum komt vijf keer per jaar bijeen en is een afspiegeling van alle organisaties die actief zijn in de railsector. Elk bestuurslid vertegenwoordigt een van de branches en is actief betrokken bij één van de vijf thema’s uit het jaarplan.

Bestuursleden kunnen maximaal twee termijnen van drie jaar zitting hebben. Op dit moment bestaat het bestuur van Railforum uit de volgende personen:

Christel Mourik


Voorzitter Railforum


info@railforum.nl

Bas Bakker


Directeur Capaciteitsmanag. | ProRail


bas.bakker@prorail.nl

Infrabeheerders | Scenario’s

Klaas Boersma


Strategisch adviseur | Schiphol


klaas.boersma@schiphol.nl

Logistieke knooppunten | Scenario’s

Peter Boom


Director Rail AM & Digit. | RHDHV


peter.boom@rhdhv.com

Consultants | Samenspel

Fred Dissel


BU Manager | Siemens Mobility


fred.dissel@siemens.com

Industrie | Smart & Safe

Peggy Laurs


Overheden | Services

Michel van den Munckhof


Directeur | BAM Infra Rail


michel.vanden.munckhof@bam.com

Aannemers en toeleveranciers | Strak, Schoon & Stil

Menno Nobel


Commercieel directeur | Thales Nederland


menno.nobel@nl.thalesgroup.com

IT-bedrijven | Smart & Safe

Aad Onderwater


Business Manager | Strukton Rail Machines & Logistics


aad.onderwater@strukton.com

Railgoederenvervoer | Strak, Schoon & Stil

Tijmen Voet


Directeur netwerkontw. & -ontw. | NS


tijmen.voet@ns.nl

Hoofdrailnet | Samenspel

Claudia Zuiderwijk


Algemeen directeur | GVB


claudia.zuiderwijk@gvb.nl

Stedelijk en regionaal vervoer | Services