Het bestuur

Het bestuur van Railforum komt vijf keer per jaar bijeen en is een afspiegeling van alle organisaties die actief zijn in de railsector. Bestuursleden kunnen maximaal twee termijnen van drie jaar zitting hebben. Op dit moment bestaat het bestuur van Railforum uit de volgende personen:

pagina bestuur

Jeanette Baljeu


Voorzitter


info@railforum.nl
pagina bestuur

Bas Bakker


Capaciteitsmanagement | ProRail | ProRail


bas.bakker@prorail.nl

Jet de Boer-Lasseur


Directeur techniek | RET


jet.de.boer@ret.nl

Jos van Kleef


Algemeen directeur | Goudappel Coffeng


jvkleef@goudappel.nl

Jan Koers


Directeur | Intraffic


jan.koers@intraffic.nl

Christel Mourik


secretaris-algemeen directeur | MRDH


c.mourik@mrdh.nl

Menno Nobel


Commercieel directeur | Thales Nederland


menno.nobel@nl.thalesgroup.com

Carel Robbeson


Directeur | RailTrade


carel.robbeson@railtrade.eu

Fred Dissel


Business Unit Manager Rail Solutions and Services | Siemens Mobility


fred.dissel@siemens.com

Jantina Woudstra


Directeur netwerkontwikkeling & ontwerp | NS


jantina.woudstra@ns.nl

Jacob Zeeman


Algemeen directeur | Dual Inventive


jacob.zeeman@dualinventive.com