Het bestuur

Het bestuur van Railforum komt vijf keer per jaar bijeen en is een afspiegeling van alle organisaties die actief zijn in de railsector. Bestuursleden kunnen maximaal twee termijnen van drie jaar zitting hebben. Op dit moment bestaat het bestuur van Railforum uit de volgende personen:

Jeannette Baljeu


voorzitter


info@railforum.nl

Hein van der Schoot


secretaris/penningmeester


hein.vanderschoot@stadlerrail.com

Bas Bakker


Senior Manager | ProRail


bas.bakker@prorail.nl

Alexandra van Huffelen


Algemeen directeur | GVB


alexandra.vanhuffelen@gvb.nl

Jos van Kleef


Algemeen directeur | Goudappel Coffeng


jvkleef@goudappel.nl

Jan Koers


Directeur | Intraffic


jan.koers@intraffic.nl

Christel Mourik


Manager OV, plv directeur Vervoersautoriteit | MRDH


c.mourik@mrdh.nl

Menno Nobel


Commercieel Directeur | Thales Nederland


menno.nobel@nl.thalesgroup.com

Carel Robbeson


Directeur RailTrade


carel.robbeson@railtrade.eu

Maurits Schaafsma


Senior advisor airport development | Schiphol Amsterdam Airport


schaafsma_m@schiphol.nl

Chris Verstegen


Hoofd innovatie en ontwikkeling | ProRail


chris.verstegen@prorail.nl

Jacob Zeeman


CEO | Strukton Rail


jacob.zeeman@strukton.com